Stomme i ek. Front med tre skåpdörrar. Bakomliggande hyllplan. Längd 205 cm. Djup 40 cm. Höjd 85 cm. Nyckel finns.
Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Fläckar. Torrsprickor.