SIDEBOARD, 1900-talets första hälft.

Stomme i ek. Front med tre skåpdörrar. Bakomliggande hyllplan. Längd 205 cm. Djup 40 cm. Höjd 85 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Fläckar. Torrsprickor.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G7

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Johan Lundberg

    Johan Lundberg

    johan.lundberg@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    21 500
    2 045 EUR
    2 305 USD

    Budhistorik (38 bud)
    7A13 feb 22:4721500SEK
    613 feb 22:4720500SEK
    7A13 feb 22:4719500SEK