LEMANIA damarmbandsur 18K guld 20 mm.

Vt urtavla med stavindex, manuell, amband 18 karat guld (1967), längd ca 18 cm totalt

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. Ej genomgången. Repor.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - K4

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Patrik Ljungcrantz

    Patrik Ljungcrantz

    patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

    Auktionen avslutas:
    CET

    1 dag 20 timmar

    Utropspris: 6 000 SEK

    4 000
    380 EUR
    429 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 4 200 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (2 bud)
    213 feb 16:524000SEK
    111 feb 13:372000SEK