LENNOX LEWIS, DeLong Kronk team jacket från 2002

Jacka av DeLong från 2002 från Kronk Boxing team, Detroit.
Medföljer 2 kepsar, en t-shirt från Fruit of the Loom samt signerad fotobok "Lennox" strl L-XL

Proveniens

Gåva från Lennox Lewis till nuvarande ägaren

Lennox Lewis var flerfaldig tungviktsmästare i boxning 1992-2003

Utropspris
5 000 SEK
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703