must de CARTIER, Tank Argent, armbandsur 23 mm.

Förgyllt silver, quartz, mineralglas, läderband,Cert November 1988, box, kartong.

Caliber 81. Serienr 78564, Boettnr 681006.

Renoverad 2013, enligt uppgift inte använd sedan dess. Åldersrelaterat slitage. Går ej.

Utropspris
6 000 SEK