Fanerat med ek. Skåpsdörrar med bakomliggande hyllplan av glas. Två lådor. Kopplad benställning. Bredd 89, djup 37, höjd 135 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Märken. Repor. Belysning ej funktionstestad. Nyckel finns.