TALLRIKAR, BORGILA, 12 st, silver, Stockholm 1938 och Borgila, Sthlm 1929 (3 st), AÖG, Sthlm 1942 (1 st). Rokoko-stil.

Runda med profilerad, räfflad kant. Diameter 25,5 cm, total vikt c:a 7 700 gram.

Slitage, märken/repor.

Klubbat pris
28 999
2 559
2 670
Utropspris
30 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
31 mar 2019 17:53
28 999 SEK
31 mar 2019 17:53
27 999 SEK
30 mar 2019 0:33
27 600 SEK
30 mar 2019 0:33
26 600 SEK
28 mar 2019 23:11
26 000 SEK
24 mar 2019 16:46
25 000 SEK
24 mar 2019 16:46
24 100 SEK
23 mar 2019 20:24
24 000 SEK
23 mar 2019 16:39
23 000 SEK
23 mar 2019 8:38
18 000 SEK
22 mar 2019 18:20
16 000 SEK