Louis Marie Lemaire

(Frankrike, 1824-1910)
Louis Marie Lemaire
(Frankrike, 1824-1910)

LOUIS MARIE LEMAIRE, olja på duk, signerad.

Flicka matar hönsen. 46 x 61 cm.

Krackelyr. Skada. Färgbortfall.

Utropspris
3 000 SEK