THILIO OERKE, Stereo samt högtalare, "Vision 2000", 1970-tal.

Plast. Kupa av transparent plexiglas. Höjd ca 90, kupans diameter 62 cm. En högtalare medföljer.

Ej funktionstestad. Smärre slitage. Märken.

Utropspris
8 000 SEK