C G HALLBERG, jardinjär, silver och glas, Stockholm 1883.

Glas med slipad och etsad dekor. Hänklar. Reliefdekor. Längd 39,5, höjd 21 cm.

Smärre slitage. Mindre nagg.

Utropspris
3 000 SEK