LONGINES, armbandsur, 31 mm.

stål, manuell, plexiglas, läderband, ca 1943.

Serienr 6662027, Boettnr 22736 75.

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage. Repor på glas.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - J398

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Johanna Graflund

    Johanna Graflund

    johanna.graflund@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    4 600
    438 EUR
    493 USD

    Budhistorik (5 bud)
    3A16 feb 14:064600SEK
    416 feb 14:064400SEK
    314 feb 2:032400SEK