Fanerad med teak. Bestående av: Hurts med 3 lådor. Längd 80 cm. Djup 37,5 cm. Höjd 42 cm.
Barskåp med lucka, längd 80 cm. Djup 37,5 cm. Höjd 42 cm.
Vitrinskåp med skjutdörrar i glas. Längd 80 cm. Djup 80 cm. Höjd 56 cm.
Hurts med två lådor. Längd 80 cm. Djup 30 cm. Höjd 15,5 cm.
7 st hyllplan. Längd 80 cm. Djup 20 cm.
2 st tidningshyllor. Längd 80 cm. Djup 30 cm.
4 st väggribbor. Höjd ca 197 cm.
Monteringsdetaljer medföljer, 13+6+1 st konsoler i mässing,
Åldersrelaterat slitage. Fanerskador.