VITRINSKÅP, Louis XVI-stil, 1900-talets andra hälft.

Mörkbetsat trä. Beslag av mässing. Skåpsdörr med bakomliggande hyllplan av glas. Bredd 68, djup 35, höjd 150 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage. Märken.

Utropspris
3 000 SEK