Ek/teak, bord med utdragbara skivor, längd 140 totalt 260), bredd 90, höjd 75 cm, stolar med fast stoppad sits, sitthöjd ca 48 cm
Åldersrelaterat slitage. Repor. Märken. Slitage. Nagg. Skivan något ojämn/skev
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10