Konst Contemporary
1133538
Bianca Maria Barmen
(Född 1960)

BIANCA MARIA BARMEN, skulptur signerad numrerad och daterad IV/V 2014 bemålat gips

"Snow Falling Without Telling 2", höjd 22 cm.

Nagg.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - P2
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

23 timmar 44 minuter
700
65
73
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 750 SEK. Läs mer.
Budhistorik (6 bud)
25 maj 8:48
700 SEK
25 maj 8:47
600 SEK
22 maj 20:39
500 SEK
21 maj 0:27
450 SEK
19 maj 13:30
400 SEK