Rokokostil. Förgylld insida.
Kaffekanna, höjd ca 20 cm.
Sockerskrin, höjd ca 8 cm.
Gräddkanna,höjd 8 cm.
Sockerströare, utländska stämplar, höjd 17 cm. ,
Vikt ca 1614 g.
Obetydligt ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.