SKRIVBYRÅ, sengustaviansk.

SKRIVBYRÅ, sengustaviansk.

Fanerad i mahogny. Front med 4 lådor. Översta lådan med fällbar klaff med bakomliggande lådinredning. kalkstenskiva. Längd 112 cm. Djup 52 cm. Höjd 90 cm. Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Smärre fläckar. Maskstunget bakstycke. Två mässingsdroppar saknas. kalkstenskiva med mindre kantskador/nagg.

Utropspris
20 000 SEK