Möbler Hyllor & Bokhyllor
1133659
VITRINSKÅP, ett par snarlika, tidigt 1900-tal

Mahognybetsat, delvis bronserat resp svartmålat. Front och sidor med glas, det ena med lösa hyllplan av glas. Ett med monterad belysning. Längd c:a 152, djup c:a 44, höjd c:a 222 cm

Slitage. Repor och stötmärken. En med spräckt glasdörr. Dörrarna något lösa. Skåpet med belysning lutar något framåt. Bakstycket med utstickande skruvar. Nyckel saknas.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Fraktas ej
Slutpris
3 200
303
342
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
9 jul 16:13
3 200 SEK
9 jul 16:13
3 000 SEK
8 jul 16:43
2 400 SEK
8 jul 16:43
2 200 SEK
3 jul 19:00
2 000 SEK