FÅTÖLJER, ett par, troligen Italien, 1950-tal.

ben av betsat lövträ. Klädda med textil. lösa sittplymåer. Sitthöjd 50. Bredd 69. Djup 72. Höjd 102 cm.

Konditionsrapport

SMärre slitage. Fläckar.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H126

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Maria Ribeiro

    Maria Ribeiro

    maria.ribeiro@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    8 400
    799 EUR
    901 USD

    Budhistorik (16 bud)
    2A13 feb 18:048400SEK
    513 feb 18:048200SEK
    2A12 feb 23:548000SEK
    Acceptpris på 3 000 SEK uppnåddes