SERVISDELAR, 26 delar porslin, "Berså" Stig Lindberg Gustavsberg.

12 mattallrikar, 12 assietter, 2 skålar. Diam 18-24.

Slitage. Enstaka kantnagg.

Utropspris
3 000 SEK