RING, 18K guld och emalj

RING, 18K guld och emalj

Ej stämplad. Storlek 19/60. Vikt 10,4 gram.

Bruksslitage.

Utropspris
3 000 SEK
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06

 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

93. Rolex, Submariner, "Big Crown", "Explorer Dial", "King Sub", ca 1954.
Utropspris
380 000 - 680 000 SEK
Budhistorik
540 000

ditt bud
Fair warning
Fair warning
520 000

ditt bud
500 000

ditt bud
480 000

ditt bud
460 000

ditt bud
440 000

ditt bud
420 000

ditt bud
400 000

ditt bud
390 000

ditt bud
380 000

ditt bud
370 000

ditt bud
360 000

ditt bud
350 000

ditt bud
Aktuellt bud:
540 000 SEK