BYRÅ, 1950/60-tal.

Fanerad med teak. Sex lådor. Bredd 82, djup 41, höjd 102 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Fanerskador.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H168

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Anna Wessman

    Anna Wessman

    anna.wessman@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Inga bud

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (0 bud)