HANS-AGNE JAKOBSSON, taklampor, 6 st, Markaryd, 1960-tal.

Mässing. Cylinderformade. Etikettmärkta. Höjd ca 22 cm. Diameter 11 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Märken. Ej funktionstestade.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H33

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Jessica Löfgren

    Jessica Löfgren

    jessica.lofgren@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    4 700
    447 EUR
    504 USD

    Budhistorik (12 bud)
    3A17 feb 14:224700SEK
    417 feb 14:224500SEK
    317 feb 14:214300SEK