KARL-INGEMAR JOHANSSON, armband samt halsband, silver,
Signerade 'K-J Johansson' Stämplade KIJ, Göteborg 1977 och 1976. Längder 19 cm och 73 cm. Bredd armband ca 3 cm. Totalvikt 121 gram
Anlupen. Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
5 000 SEK