MATSERVIS, 118 delar, flintgods, "Roma", Royal Porcelain, Wedgwood, England

Dekor i flytande blått. 24 tallrikar, 24 förrättstallrikar, 24 djupa tallrikar, 24 assietter, 18 serveringsfat i olika storlekar, 2 såsskålar samt 2 terriner med lock.

Nagg, slitage och krackelyr.

Utropspris
3 000 SEK