PREBEN FABRICUS & JØRGEN KASTHOLM, soffa, 1900-talets andra hälft.

Stomme av kromad metall. Lösa plymåer i sits och rygg klädda med svart skinn. Armlän med lindat läder. Sitthöjd 44, längd 145, höjd 72, djup 75 cm.

Smärre slitage. Märken.

Utropspris
25 000 SEK