MATTI KARPPANEN, olja på duk, signerad och daterad 1916
Änder på klippa. 64 x 74 cm.
Gulnad/nikotinskadad. Krackelyr. Fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
8 000 SEK