Vitlackerad metall, glasad front och sidor, lösa hyllplan, längd 60, bredd 35, höjd 170 cm vardera, Nyckel finns.
Åldersrelaterat slitage. Senare målning. Nagg. Repor. Märken. Ett skåp utan nycklar
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10