Dekor av rosor. Svenska importstämplar. 12 bordsskedar 17 cm 12 bordsgafflar 16,5 cm 12 bordsknivar med knivblad av stål 21 cm Total vikt 1400 gram.
Smärre slitage. En sked med buckla.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10