MONICA BRATT, glas 84 st samt 3 förpackningar, för Reijmyre 1950-tal
Mambo 36 st , höjd ca 8 cm + förpackning; Samba 7 st, h ca 7 cm + förpackning; Raspa 5 st, h ca 5,5 cm + förpackoning; samt 31 st, h ca 6,5 cm och 5 st, h ca 7 cm. Några med etikett.
Smärre slitage. Förpackningar med ställvis hårt slitage och skador. Ställvis omfattande slitage.