BENGT LINDSTRÖM, olja på duk, signerad.

Utan titel. Duk 33 x 41 cm. Intyg från Comité Bengt Lindström medföljer verket.

Konditionsrapport

Ytsmuts.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I16
Följerätt
Ja

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Amanda Wahrgren

    Amanda Wahrgren
    Specialist modern konst, grafik

    amanda.wahrgren@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 32 000 SEK

    Slutpris

    27 000
    2 573 EUR
    2 914 USD

    Budhistorik (8 bud)
    515 mar 22:5427000SEK
    4A15 mar 22:5326000SEK
    515 mar 22:5326000SEK
    Acceptpris på 25 000 SEK uppnåddes