Konst Modern svensk konst
1135269
Bengt Lindström
(1925-2008)

BENGT LINDSTRÖM, olja på duk, signerad

Utan titel. Duk 33 x 41 cm. Intyg från Comité Bengt Lindström medföljer verket.

Ytsmuts.

Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)702 53 14 89

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
32 000 SEK