SERVERINGSBORD, s k dumb waiter, England, 1800-talets slut / tidigt 1900-tal.

Mahogny. Två snurrbara skivor. På tredelad centrumfot med mässingstrissor. Diameter 54, höjd 81 cm.

Slitage, repor, märken, torrsprickor.

Utropspris
3 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

67. Warren Platner, stolar, sex stycken, "Platner Side Chair", Knoll International, efter 1966.
Utropspris
100 000 - 150 000 SEK
Budhistorik
115 000

ditt bud
110 000

ditt bud
105 000

ditt bud
Aktuellt bud:
115 000 SEK