RULLMÅLNING, attribuerad till Fang Junbi, efter, tusch och färg på papper, 1900-tal.

Uppklistrad på siden. Avbildar elegant kvinna, kalligrafi och ett rött sigill, bildmått 131,5x64,5 cm.

Krackelyr. Veck. Kantskador.

Utropspris
3 000 SEK