SVEN WEJSFELT, vaser 3 st, stengods, Gustavsberg, 1980-tal
Harpälsglasyr. Höjd 10,5-24 cm
Den större med fotringsnagg.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
4 000 SEK