BRICKA SAMT SUPKOPPAR, 6 st, silver 900, 1900-talets andra hälft.

Rund bricka samt sex koppar med förgylld insida. Brickans diameter 23 cm. Kopparnas höjd 7,5 cm. Total vikt ca 525 g.

Bruksslitage. Bricka med bucklor.

Utropspris
3 000 SEK