BOKHYLLA, 1900-talets andra hälft.

Betsad bok och teakfaner. Överdel med hyllplan. Nedtill med utdragbar avlastningsskiva, dörrpar med bakomliggande hyllplan. Fyra lådor. Bredd 115. Djup 42. Höjd 167 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor. Märken.

Utropspris
3 000 SEK