IKON I KIOTA, Ryssland sent 1800-tal.

De utvalda helgonen.
Tempera på pannå. 22x18 cm.
Kiotans storlek 33x24 cm.

Ställvis omfattande slitage och skador. Glaset sönder.

Utropspris
600 EUR