BOKHYLLA, 1950 / 60-tal.

BOKHYLLA, 1950 / 60-tal.

Tvådelad. Fanerad med teak. Överdel med skjutbara glasdörrar. Utdragbar skiva. Sju lådor. Underdel med skjutdörrar. Bredd 120, djup 40, höjd 163 cm.

Smärre slitage, repor, märken. Obetydliga fanerbortfall.

Utropspris
3 000 SEK