Möbler Bord
1137399
KONSOLBORD, sengustaviansk stil, tidigt 1900-tal med delvis äldre delar

Bronserat. Sarg med meanderbård. Kannelerade ben. Skiva av vit marmor. Bredd 76, djup 34, höjd 74 cm

Omarbetad. Kompletterad. Lagning.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Slutpris
4 200
395
445
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
13 jun 18:41
4 200 SEK
13 jun 18:41
4 000 SEK
13 jun 18:41
4 000 SEK
7 jun 18:02
3 800 SEK