TAKASHI NARAHA, skulptur, diabas, signerad och daterad 86-8-28.

Längd 32. Bredd 24. Höjd 22 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Placering
Bokade utlämningar.
Följerätt
Ja

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Maria Ribeiro

    Maria Ribeiro

    maria.ribeiro@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 12 000 SEK

    Slutpris

    10 500
    1 002 EUR
    1 131 USD

    Budhistorik (5 bud)
    3A16 apr 12:3810500SEK
    416 apr 12:3810000SEK
    316 apr 10:089000SEK
    Acceptpris på 9 000 SEK uppnåddes