KAFFESERVIS, 3 delar, silver. GAB, Stockholm, 1931.

Rokokostil. Två invändigt förgyllda. Bestående av:
Kaffekanna, total höjd 26,5 cm.
Sockerskål, längd 19 cm.
Gräddkanna, höjd 14,5 cm.
Total vikt 1330 gram.

Smärre slitage.

Utropspris
4 000 SEK