KAFFESERVIS, 3 delar, silver. GAB, Stockholm, 1931.
Rokokostil. Två invändigt förgyllda. Bestående av:
Kaffekanna, total höjd 26,5 cm.
Sockerskål, längd 19 cm.
Gräddkanna, höjd 14,5 cm.
Total vikt 1330 gram.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.