Fanerad med valnöt. Välvd front med sju lådor med draghandtag av mässing. Bredd 72, djup 46, höjd 120 cm.
Smärre slitage. Smärre märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10