BERIT JOHANSSON, skål, glas, Salviati Murano, Pauly & Cia.
Rund med dekor av rosa blommor. Signerad "Berit Johansson", märkt Pauly i glaset. Diam c:a 29, höjd 24 cm.
Smärre repor.