FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft.

Klädsel av skinn. Lös sittdyna. Sitthöjd 45, bredd 100, djup 90 cm

Konditionsrapport

Slitage.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Claes Andersson

    Claes Andersson

    claes.andersson@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    2 000
    191 EUR
    215 USD

    Budhistorik (2 bud)
    111 apr 12:462000SEK
    Acceptpris på 2 000 SEK uppnåddes
    111 apr 12:461500SEK