Belysning Bordslampor
1137754
BORDSLAMPOR, ett par. Alabaster. 1900-talets andra hälft.

Rundad form på kvadratisk fot, hänklar med dekor av lejonmaskaroner. Höjd inkl skärm 70 cm.

Slitage. Ej funktionstestad. Skador. Lagningar. Nagg.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
300 EUR