Stämplade APLC, möjligen Asprey. I form av knutar. Engelska stämplar. London 1997. Diameter knutar ca 15 mm. Vikt 22,4 g.
Smärre bruksslitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10