Stämplade D&F, Engelska stämplar. Birmingham 1985. Pärlor diameter ca 6,5 mm. Vikt 3,8 gram. Ask Asprey
Obetydligt ytslitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10