KLAFFBORD, 1800-talets senare del.

Fanerat med björk. Dekor av intarsia. Längd 63. Bredd 40. Höjd 70 cm.

Torrspricka. Slitage. Repor. Märken. Fanérskador. Skeva ben. Kompletterad.

Klubbat pris
400
35
37
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
21 jun 2019 7:06
400 SEK
21 jun 2019 7:06
350 SEK
20 jun 2019 17:21
300 SEK