Bronserad och förgylld ram. Dekor av kolonner, bladverk och sfinxar. Krönt av solfjäder. Höjd ca 186 cm. och bredd ca 76 cm.
Slitage. Torrsprickor. Dekorbortfall.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10