Uppsvängt krön, glasad och spröjsad överdel, nedtill två lådor, ben med fotplatta, längd 163, bredd 32, höjd ca 217 cm Nyckel finns.
Åldersrelaterat slitage. Fanerskador. Repor. Nagg. Märken. Renoverad. Senare inre belysning, ej testad
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10