1138322
SPELDOSA, Ste Croix, sent 1800-tal

Fodral fanerat med bla valnöt, medföljer 10 skivor, längd 43, bredd 29, höjd 19 cm

Ej funktionstestad. Slitage. Skador. Maskstungen. Verk med skador.Delar saknas.

Placering: Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - Z4
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
3 000 SEK